Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Zestaw kreatywny – Jednorożec

  79.00 

  Chcesz wzbudzić kreatywność Twojego dziecka i całej rodziny? Zestaw Kreatywny – Jednorożec to idealne rozwiązanie! Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu. Wycięte elementy, farby akrylowe, pędzelki, klej do drewna i instrukcje – wszystko gotowe do samodzielnego wykonania. Ten zestaw to nie tylko zabawa, ale również doskonała okazja do rozwijania umiejętności manualnych i wyobraźni….

 • Zestaw kreatywny – Księżniczka

  79.00 

  Chcesz wzbudzić kreatywność Twojego dziecka i całej rodziny? Zestaw Kreatywny – Księżniczka to idealne rozwiązanie! Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu. Wycięte elementy, farby akrylowe, pędzelki, klej do drewna i instrukcje – wszystko gotowe do samodzielnego wykonania. Ten zestaw to nie tylko zabawa, ale również doskonała okazja do rozwijania umiejętności manualnych i wyobraźni….

 • Zestaw kreatywny – Smok

  79.00 

  Chcesz wzbudzić kreatywność Twojego dziecka i całej rodziny? Zestaw Kreatywny – Smok to idealne rozwiązanie! Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu. Wycięte elementy, farby akrylowe, pędzelki, klej do drewna i instrukcje – wszystko gotowe do samodzielnego wykonania. Ten zestaw to nie tylko zabawa, ale również doskonała okazja do rozwijania umiejętności manualnych i wyobraźni….